Automatische Externe Defibrillator
AED aanwezig in praktijk
FysioFit Eindhoven Zuid beschikt over een Automatische Externe Defibrillator. Een AED is een defibrillator waarmee je het hart een schok kunt toedienen zodat het weer normaal kan gaan lopen. Mocht het gebeuren dat iemand een hartstilstand krijgt, dan is de overlevingskans met reanimeren alleen slechts 10%. Wanneer men echter wordt gereanimeerd in combinatie met een AED dan stijgt dit tot 75%.
De aanschaf van een AED voor onze praktijk past in ons beleid om sporters verantwoord te laten sporten in een veilige en vertrouwde sportomgeving. Uiteraard volgt ons personeel jaarlijks een reanimatie cursus met AED, zodat iedereen die bij ons werkt in het bezit is van een reanimatiediploma en in staat is te werken met de AED.
Nieuws
Medical taping bij hooikoorts klachten
Lees verderMarianne met pensioen op 1 januari 2021
Lees verderWelkom aan Angelique
Lees verderVergoedingen fysiotherapie in het nieuwe jaar
Lees verderContract ja/nee
Lees verderHerhalingscursus reanimatie
Lees verderFitness open per 1 juli 2020
Op 1 juli 2020 mogen wij onze deuren ook weer openen voor fitness. Voor uw en onze gezondheid vragen wij u om onze voorzorgsmaatregelen te respecteren.
Lees verderWij zijn weer OPEN voor fysiotherapie
Lees verderWelkom 2021!
Lees verderLoes gaat ons verlaten
Met ingang van 17 december 2019 gaat Loes met zwangerschapsverlof. Haar vierde kindje wordt
half januari 2020 verwacht. Loes heeft ervoor gekozen om haar privé leven voorrang te geven boven haar werk als fysiotherapeut. U zult haar in de toekomst alleen nog maar in onze praktijk zien als vervangster bij ziekte en vakantie.
Kaak fysiotherapie volgens Mulligan concept
Samenwerking tussen tandarts en fysiotherapeut.
Lees verder